Nemáš nové notifikácie

Ak dostaneš novú súkromnú správu alebo reakciu na tvoj dopyt, uvidíš ju tu.

Katalóg
Nezistená poloha

Výsledky sú neusporiadané

Množstevná zľava

1

Nakupuj so zľavou, ak ponuku objedná požadovaný počet používateľov. Ponuka bude pripravená a odovzdaná naraz v jeden deň. Predajca má tak jednoduchší pracovný čas a zákazník lacnejšiu možnosť nákupu.

2

Po prvej objednávke začne automaticky ubiehať 5 dňový termín, do ktorého je možné počet naplniť. Tento čas je dobrý na zdieľanie a hľadanie ďalších záujemcov. Po naplnenom počte má predajca 2 dni na prípravu všetkých objednávok.

3

Ak počet nákupcov nebude naplnený, ponuka nebude pripravená a všetky objednávky môžu byť zrušené.

Štandard kvality

Bohatý výber

Jedlá vedia zaujať svojími prísadami, pôvodom a neposledne svojou chuťou. Vítané sú akékoľvek jedlá, ktoré nesú prvky kuchárovej vynaliezavosti, sú pripravené a podávané s duchom a láskou domáceho kuchára.

Hodnota

Cenu za jedlo si nastav tak, aby neprevyšovala trhovú cenu jedla a zároveň, aby sa rovnala kvalite vďaka tvojím skúsenostiam a snahe s prípravou.

Dostupnosť

Akonáhle je objednávka odoslaná, nákupca sa na jedlo teší a očakáva že kuchár jedlo pripraví v dohodnutom čase. Zamietnutie alebo neúspešnosť objednávky je pre nákupcu zlou skúsenosťou a dôvodom si už ďalšie jedlo neobjednať.

Príprava

Kuchári dbajú na prípravu kvalitného jedla v najlepších možných podmienkach, v čistom prostredí, a varení či pečení s láskou ako pre vlastnú rodinu či priateľov.

Balenie

Pekne zabalené jedlo je znakom zodpovednosti kuchára a rešpektu k nakupujúcemu. Dodá mu vačšiu atraktivitu a exkluzivitu. Je to nevyhnutnou zložkou každého predaného jedla.

Príležitostný predaj

Kuchtička môže položky ponúkať ako hobby a nemusí byť vždy pdostupná. Objednaj a zisti dostupnosť. Potvrdenie obdržíš vo forme SMS.

Toto je domáci predaj

Je to príležitostný predaj. Ponuka je väčšinov dočasná, alebo ako hobby a nie vždy je predajca dostupný. Objednaj a zisti jeho dostupnosť.

Prevzatie objednávky

Objednávka je vždy záväzná. Nákupy sú monitorované a ich spoľahlivosť overujeme. Pri neprevzatej objednávke môžeme Váš účet označiť ako nespoľahlivý, čo môže následne viesť k požadovanej platbe vopred alebo v najhoršom prípade k blokovanému účtu.

Zadaj pokyn na prípravu

Potvrď si termín a cenu

Popis

Lokšičky od Táničky

by Natalia

Domáce zemiakové lokše pečené vonku na ohníku

  Nová Kuchtička

Galéria

Domáce lokše do 30ks

0.60€  za 1ks

Domáce lokše nad 30 ks

0.50€  za 1ks


min. 30ks

Četovať s Kuchtičkou
Dobrý deň. Čo by ste potrebovali pripraviť?
Nová Kuchtička
Overená Kuchtička

Predávame domáce zemiakové lokše pečené vonku na ohníku mastené husacou masťou samozrejme aj možnosť nemastených. Ak máte lokše radi slané v ponuke máme aj domácu pečienkovú nátierku.

collaborate
Osobný odberNavigovať
Donáška
Čas odberu
Odber zistíš po objednávke

Lokalita ponuky

Pravidlá odberu

  
Toto je príležitostná ponuka Zobraziť viac
  

Objednávku prevezmi podľa tvojho termínu Zobraziť viac

Pravidlá ponuky

  

Kuchtička súhlasí dodržiavať štandard kvality Zobraziť viac

Skopírované do schránky

Odkaz môžeš teraz kdekoľvek prilepiť a zdieľať

Chceš pridať ďalšie jedlá?

Alebo odošlime požiadavku už s vloženým jedlom.