Nemáš nové notifikácie

Ak dostaneš novú súkromnú správu alebo reakciu na tvoj dopyt, uvidíš ju tu.

Nezistená poloha

Výsledky sú neusporiadané

Potrebujeme tvoju lokalitu

Oslovíme iba Kuchtičky v tvojom meste a najbližšie k tebe

Alebo použi mesto v ktorom Kuchtičky momentálne nájdeš.

Množstevná zľava

1

Nakupuj so zľavou, ak ponuku objedná požadovaný počet používateľov. Ponuka bude pripravená a odovzdaná naraz v jeden deň. Predajca má tak jednoduchší pracovný čas a zákazník lacnejšiu možnosť nákupu.

2

Po prvej objednávke začne automaticky ubiehať 5 dňový termín, do ktorého je možné počet naplniť. Tento čas je dobrý na zdieľanie a hľadanie ďalších záujemcov. Po naplnenom počte má predajca 2 dni na prípravu všetkých objednávok.

3

Ak počet nákupcov nebude naplnený, ponuka nebude pripravená a všetky objednávky môžu byť zrušené.

Štandard kvality

Bohatý výber

Jedlá vedia zaujať svojími prísadami, pôvodom a neposledne svojou chuťou. Vítané sú akékoľvek jedlá, ktoré nesú prvky kuchárovej vynaliezavosti, sú pripravené a podávané s duchom a láskou domáceho kuchára.

Hodnota

Cenu za jedlo si nastav tak, aby neprevyšovala trhovú cenu jedla a zároveň, aby sa rovnala kvalite vďaka tvojím skúsenostiam a snahe s prípravou.

Dostupnosť

Akonáhle je objednávka odoslaná, nákupca sa na jedlo teší a očakáva že kuchár jedlo pripraví v dohodnutom čase. Zamietnutie alebo neúspešnosť objednávky je pre nákupcu zlou skúsenosťou a dôvodom si už ďalšie jedlo neobjednať.

Príprava

Kuchári dbajú na prípravu kvalitného jedla v najlepších možných podmienkach, v čistom prostredí, a varení či pečení s láskou ako pre vlastnú rodinu či priateľov.

Balenie

Pekne zabalené jedlo je znakom zodpovednosti kuchára a rešpektu k nakupujúcemu. Dodá mu vačšiu atraktivitu a exkluzivitu. Je to nevyhnutnou zložkou každého predaného jedla.

Príležitostný predaj

Kuchtička môže položky ponúkať ako hobby a nemusí byť vždy pdostupná. Objednaj a zisti dostupnosť. Potvrdenie obdržíš vo forme SMS.

Toto je domáci predaj

Je to príležitostný predaj. Ponuka je väčšinov dočasná, alebo ako hobby a nie vždy je predajca dostupný. Objednaj a zisti jeho dostupnosť.

Prevzatie objednávky

Objednávka je vždy záväzná. Nákupy sú monitorované a ich spoľahlivosť overujeme. Pri neprevzatej objednávke môžeme Váš účet označiť ako nespoľahlivý, čo môže následne viesť k požadovanej platbe vopred alebo v najhoršom prípade k blokovanému účtu.

-29% Množstevná zľava
Michaela ponúka množstevnú zľavu na

Karamelový cheesecake

S donáškou Lokalizuj sa pre cenu donášky

Je ešte 5 voľných miest
Pripravené do: 7 dní | Pondelok 9 Okt

Napečiem obľúbený cheesecake za akciovú cenu ak sa nazbiera 5 záujemcov. Pri poslednej piatej objednávke čerstvé rozveziem v rámci BA zdarma.

Kuchtičkin profil

Fajne Koláče

by Michaela

Pečieme domáce poctivé koláče, cheesecake,torty a slané pochutiny na objednávku.

Na čo treba pamätať

Pravidlá odberu

  
Toto je príležitostný predaj Zobraziť viac
  

Ponuka nemusí byť pripravená ak nebude naplenený potrebný počet nákupcov Zobraziť viac

  

Objednávku prevezmi podľa termínu. Zobraziť viac

Pravidlá ponuky

  

Kuchtička súhlasí dodržiavať štandard kvality Zobraziť viac

Podpora

  

Pomôž naplniť počet Zobraziť viac

Pomôž naplniť počet nákupcov

Ďakujeme že ste členom našej komunity. Každým zdieľaním porastie a spoločne tak zväčšíme náš obsah. Táto ponuka bude pripravená iba ak sa naplní požadovaný počet nákupcov. Ak máš záujem, zdieľaj túto ponuku a pomôž ho tak naplniť.. Nahliadni do zdieľacieho okna.

Zdieľať

Skopírované do schránky

Odkaz môžeš teraz prilepiť a zdieľať kdekoľvek.

Chceš pridať ďalšie jedlá?

Alebo odošlime požiadavku už s vloženým jedlom.